top of page

HAKKIMIZDA

 

GÜLER CAM 45 yıl önce Kasımpaşa 'da başlayan cam hayatına elde ettiği tecrübe ile İstanbul Kemerburgaz 'da sahip olduğu işleme tesislerinde gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte sektörün yeniliklere açık olan şirketimizin esas ilkesi  ; Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda "görerek bakmak","anlayarak çözmek" ve camı sanata dönüştürmektir.

 

GÜLER CAM  üretim,satış,montaj,satış sonrası hizmetler,servis,yedek parça,danışmanlık hizmetlerini en yüksek standartlarda vermektedir. ilkeli ve kaliteli çalışma prensibiyle sektörde önemli müşteri referanslarına ulaşmıştır.

 

GÜLER CAM  üretim teknolojisi ,kaliteli ham madde , orjinal ürün,ileri teknoloji,titiz işçilik,zamanında iş bitirimi ve teslimat ilkesi,kalite anlayışı ve referansıyla müşteri tarafından tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.Güler cam piyasadaki konumu itibariyle tüm üretim ve pazarlama süreçlerini düzenli olarak kontrol etmekte ve teknolojiye açık yapısıyla yeniliklere sürekli adaptasyon sağlamaktadır.

 

İlkelerimiz;

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Kalite devamlılığı

Bütünlük ve Dürüstlük

Yenilikçilik ve Gelişim

 

Vizyonumuz;

Cam sektöründe kaliteden ödün vermeden aranılan ve iş birliği yapmaktan gurur duyulan bir şirket olmaktır.

 

Misyonumuz;

Hızla gelişen çagımızın getirdiği yenilikler doğrultusunda  ; Cam sektöründe camı sanata dönüştürerek müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli korumaktır.

 

 

bottom of page